Sıtkı Korkmaz yeniden yönetimde

Sıtkı Korkmaz yeniden yönetimde
Konyalı iş insanı Sıtkı Korkmaz, Galatasaray yönetimine bir kez daha seçildi.

Galatasaray Kulübünün seçimli olağan genel kurulunda 103. dönem yönetimi belirlendi. Dursun Özbek başkanlığa seçilirken, Özbek'in kırmızı listesinde bulunan Konyalı iş insanı Sıtkı Korkmaz da yeniden yönetimde yer aldı. Galatasaray Kulübünün seçimli olağan genel kurulu cumartesi günü Galatasaray Lisesinde gerçekleştirildi. Genel kurulda sarı-kırmızılı kulübün 103. dönem yönetimi ve 39’uncu başkanı belirlendi. İki ismin başkanlık için yarıştığı seçimde kazanan Dursun Özbek’in kırmızı listesi oldu.

KONYALI İŞ İNSANI SITKI KORKMAZ YİNE YÖNETİMDE

Geçen dönem sarı-kırmızılı kulübün yönetiminde bulunan Konyalı iş insanı Sıtkı Korkmaz, yeni dönemde de görev aldı. Seçime Dursun Özbek’in listesinde giren Korkmaz, önümüzdeki süreçte yine Galatasaray Spor Kulübü Emlak&Gayrimenkul A.Ş. yönetiminde çalışacak.

Konya Galatasaraylılar Derneği Başkanı Zeki Cihat Poçan’ın da katıldığı genel kurul sonrası bir açıklama yapan Korkmaz, ilk günkü heyecanla gece-gündüz demeden Galatasaray için çalışacağını belirtti. Korkmaz "40 yıllık sevdam Galatasaray'da yeniden görev alacak olmanın haklı gurur ve mutluluğunu yaşıyorum. Bizleri göreve getiren genel kurulumuza çok teşekkür ediyorum. Dursun Özbek başkanımın liderliğinde önümüzdeki süreçte güzel işlere imza atacağımıza ve Galatasaray’ımızı çok daha yükseklere taşıyacağımıza olan inancım tamdır. Bunun için terimizin son damlasına kadar uğraş vereceğiz. Armanın peşindeki tüm hayatlara hayırlı olsun." ifadelerini kullandı.

Konya Galatasaraylılar Derneği'nin kurucuları arasında yer alan ve uzun süre başkanlık görevini yürüten Sıtkı Korkmaz, daha önce Galatasaray Taraftar Dernekleri Federasyonun başkanlığını da yapmıştı. Korkmaz, önceki dönemde de Galatasaray Emlak&Gayrimenkul A.Ş. yönetiminde görev almıştı.