Türkiye İş Bankası promosyonda güncellemeye gitti; Emekliye zamlı ödeme yapılacak

Türkiye İş Bankası promosyonda güncellemeye gitti; Emekliye zamlı ödeme yapılacak
Emeklilere yapılacak zamlı ödemelerin detayları belli oldu

Türkiye İş Bankası, emeklilere yönelik promosyon ödemelerinde güncelleme yapma kararı aldı. Yapılan güncellemeyle birlikte emeklilere ödenen promosyon ücretine zam uygulanacak ve emeklilere daha yüksek ödemeler yapılacak.

Banka tarafından yapılan açıklamaya göre, emeklilere yapılacak zamlı ödemeler, emekli promosyonlarının değişmesine neden olacak.

İşte İş Bankası tarafından duyurulan zamlı ödemenin detayları

SGK emeklileri, emeklilik döneminde bankacılık işlemlerini kolay ve hızlı gerçekleştirmenin rahatlığını İş Bankası ayrıcalıkları ile yaşıyor.

57546.jpg

T.C. Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile yapılan anlaşma çerçevesinde, 28 Mart – 30 Nisan 2024 tarihleri arasında ilk emekli maaş ödemesi için İş Bankası'nı tercih eden veya mevcut emekli maaşını İş Bankası'na taşıyan SGK emeklileri (Emekli Sandığı, SSK ve Bağ-Kur) 12.000 TL’ye varan nakit promosyon ödemesinden faydalanabiliyor. Üstelik SGK emekli maaşını İş Bankası'na taşıyanlar, Maximum Kart ve ek kartları için ücret ödemiyor, birçok ayrıcalık ve avantajdan da yararlanabiliyor.

Yurt geneline yaygın Şube ve Bankamatiklerimiz aracılığı ile emekli maaşına kolayca ulaşmak isteyen tüm emeklilerimiz, İnternet Şubesi'nden ve İşCep’ten emekli maaşlarını taşıyabilir, emekli promosyon başvurusunda bulunabilir ve tüm emekli maaş işlemlerini gerçekleştirebilirler ya da en yakın İş Bankası şubesinden emekli maaşlarını kolayca taşıyabilirler.

İlgili Haberler

Kaynak:Haber Merkezi