Karatay Belediyesi vatandaşların rahatı ve konforu için çalışmalarını sürdürüyor!

Karatay Belediyesi vatandaşların rahatı ve konforu için çalışmalarını sürdürüyor!
 Muhabir
Karatay Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, yol yapım, asfaltlama, bakım ve onarım çalışmalarını sürdürüyor.

Karatay Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, yol yapım, asfaltlama, bakım ve onarım çalışmalarını sürdürüyor. Ekipler bu kapsamda Demirciler Sanayi Sitesinde sıcak asfalt serimi gerçekleştiriyor. Yapılan asfaltlama çalışmasının Sanayi Sitesi için önemli olduğunu söyleyen Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca; vatandaşların rahatı ve konforu için çalışmaların süreceğini belirtti.

sicak-asfalt-calismasi-devam-ediyor-1-jpg-1500.jpg

Karatay Belediyesi, ilçe genelinde vatandaşların ulaşımlarını daha rahat ve modern bir şekilde sağlayabilmeleri için projelerini bir bir hayata geçiriyor. Planlanan program dahilinde yol çalışmalarını sürdüren Belediye bu kapsamda Demirciler Sanayi Sitesi’nde sıcak asfalt serimi gerçekleştiriyor.

Alt yapısı tamamlanan birçok noktada yol yapım, asfaltlama çalışmalarını büyük bir titizlikle devam ettirdiklerini söyleyen Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca; Konya’nın ekonomisine ve istihdamına ciddi katkı sunan sanayi bölgelerindeki çalışmalarının önemine değindi.

sicak-asfalt-calismasi-devam-ediyor-4-jpg-1500.jpg

SANAYİ BÖLGELERİNDE SICAK ASFALT ÇALIŞMALARI SÜRECEK

Demirciler Sanayi Sitesi’ndeki çalışmaları değerlendiren Başkan Kılca, “Karatay’ımız sürekli büyüyen, gelişen bir konumda. Biz de vatandaşlarımızın isteklerine daha hızlı cevap vermek için gece gündüz çalışıyoruz. Ekiplerimiz bu kapsamda Demirciler Sanayi Sitesi’nde sıcak asfalt serimi yapıyor. Aslım-Marsan ve Demirciler bağlantı yolunda ise alt yapı ve tretuvar çalışmalarımız devam ediyor. Bu bölgemizde ekiplerimizin yürüttüğü çalışmalar tamamlandıktan sonra 1 kilometrelik bir alanda sıcak asfalt serimi gerçekleştireceğiz. İlçemizde ulaşımın kalitesini, konforunu ve güvenliğini artırarak yüksek standartlarda yolları hemşehrilerimizin hizmete sunmak için çalışmaya devam edeceğiz. Sanayi Sitemizdeki sıcak asfalt çalışması, sanayi esnafımıza hayırlı olsun. Allah, esnafımıza helalinden bol kazanç nasip etsin” dedi.

sicak-asfalt-calismasi-devam-ediyor-3-jpg-1500.jpg

- Buse Aşçı

Kaynak:Konya'nın Sesi