Karatay Belediyesi Yandı Site Çöktü!

Karatay Belediyesi Yandı Site Çöktü!
Sabah saatlerinde Konya Karatay Belediye binasında çıkan yangın siteyi etkiledi. Siteye erişim kapandı.

Konya’nın Karatay ilçesi Aziziye Mahallesi’nde bulunan Karatay Belediye binasında sabahın erken saatlerinde yangın çıktı.

Çok sayıda itfaiye ekibinin müdahalesi ile yangın kontrol altına alındı. Çıkan yangın sebebi ile siteye giriş sayısının artması sebebiyle erişim imkânı kapandı. Siteye uzun süredir erişim sağlanamıyor.

whatsapp-image-2023-10-24-at-13-38-57.jpeg

NE OLMUŞTU?

Konya’nın merkez Karatay İlçe Belediyesi hizmet binasının çatısının bir bölümünde yangın çıktı. Yangın, erken fark edilmesi ve hızlı müdahale ile kontrol altına alındı.
Edinilen bilgiye göre, sabah saatlerinde Karatay'ın Akçeşme Mahallesinde bulunan Karatay Belediyesi hizmet binasının çatısında yangın başladı. Yangın ihbarı üzerine çok sayıda itfaiye ekibi yangın mahalline sevk edildi. Erken fark edilen ve ekiplerin hızlı bir şekilde müdahale ettiği yangın kontrol altına alındı. Yangında belediye binasının çatısının bir bölümünde zarar meydana geldi.
BAŞKAN KILCA: "ŞU ANDA DURUM KONTROL ALTINDA"
Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca yangınla ilgili sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Belediyemizin çatı bölümünün bir kısmında yangın meydana geldi. Hamdolsun erken fark etmemiz ve hızlı müdahale ile şu anda durum kontrol altında. Allah beterinden korusun” açıklaması yaptı. Yangının ardından Karatay Belediyesi'nin internet sitesine giriş sayısının artması üzerine site çöktü.

•Buse Aşcı

Kaynak:Konya'nın Sesi