ATV sevilen diziye final kararı aldı! ATV'nin final kararına tepki yağıyor

ATV sevilen diziye final kararı aldı! ATV'nin final kararına tepki yağıyor
ATV'de yayımlanan sevilen diziye final kararı alındı. Kanalın final kararına seyirciler tepki yağdırdı

Ulusalpost.com'daki habere göre; Oktay Kaynarca'nın başrol oyuncusu olduğu ''Ben Bu Cihan'a Sığmazam'' dizisi final yapıyor

Yine bir final haberi. ATV'den seyircileri yıkan bir karar geldi. Oktay Kaynarca'nın başrol oyuncusu olduğu "Ben Bu Cihan'a Sığmazam" dizisi, final yapma kararı aldı. Dizi, eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisinin yerine gelmiş ve reytingleri de iyiye gitmekte olan bir diziydi. Reytinglerin yüksek olmasına rağmen alınan final kararına seyirciler anlam veremedi.

"Ben Bu Cihan'a Sığmazam" dizisinin final yapma kararı, izleyiciler arasında şaşkınlık yarattı. Oktay Kaynarca'nın performansı ve diziye olan ilgi, reytingleri yükseltmiş ve izleyicileri ekrana kilitlemişti.

benbucihanatv-350010112-6292088004218510-7116857506079364365-n-850x850.jpg

Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Sezon sonu yaklaştıkça peş peşe final haberleri de gelmeye başladı. Atv’nin cuma akşamları yayınlanan ”Ateş Kuşları” dizisi 54. Bölümde, perşembe günü seyirciyle buluşacak “Aldatmak” dizisi 71. Bölümde ekrana veda edecek. Kanalın salı akşamları yayınlan “Ben Bu Cihana Sığmazam” dizisi de final yapıyor.

Güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çeken “Ben Bu Cihana Sığmazam”ın son gelen habere göre final tarihi öne çekildi ve iki sezondur yayınlanan dizi 68. Bölümünde ekrana veda edecek. atv’nin yeni bir değişiklik olmazsa yeni sezona taşıyacağı dizileri ise “Kardeşlerim” ve “Kuruluş Osman”….

Kaynak:Haber Merkezi