TRT1 dizisinden final kararı; Seyirciler bu kadar erken veda edeceğini tahmin edemezdi

TRT1 dizisinden final kararı; Seyirciler bu kadar erken veda edeceğini tahmin edemezdi
TRT1 ekranlarında yayımlanan sevilen dizi final yapıyor

TRT1 dizisinden final kararı. haber7.com'daki habere göre; Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi, Gönül Dağı, Mehmed Fetihler Sultanı, Teşkilat gibi rekortmen yapımlara imza atan TRT1, bir dizisine yakın bir zaman sonra noktayı koyuyor. Sevilen dizinin final yapacak olması seyircileri derinden üzdü.

TRT1'den üzücü haber. Birbirinden kaliteli projeleriyle izleyici kitlesine seyir zevki yaşatmaya hız kesmeden devam eden TRT1, bir dizisiyle vedalaşmaya hazırlanıyor. Sezon sonuna doğru adım adım yaklaşılırken piyasaya sürdüğü dizileriyle alakalı final veya sezon finali kararı alan TRT1'den beklenmedik bir açıklama geldi.

KÜL MASALI ERKEN FİNAL YAPIYOR

Toplamda 7 haftadır TRT1 ekranlarında varlık gösteren Kül Masalı, final yapan diziler kervanına katılıyor. TRT1'in aldığı karar doğrultusunda, ikinci sezon onayı alamayan Kül Masalı dizisinin sayılı günler sonra yayın hayatının sona ereceği öğrenildi.

OYUNCU KADROSU DİKKAT ÇEKİYORDU

Metin Balekoğlu'nun yönetmenliğinde çekimleri Kapadokya ve Antalya'da gerçekleştirilen Kül Masalı dizisinin 3 bölüm sonra yani 10.bölümde ekran macerasına nokta koyulacak.
Her Perşembe akşamı heyecan ve gerilim dolu sahneleriyle izleyenlere unutulmaz dakikalar yaşatan Kül Masalı'nın senaryosunu Seda Karaoğlu ve Toprak Karaoğlu kaleme alıyordu.

Gökhan Alkan'ın 'Arat Giraylı', Sevda Erginci'nin 'Özge Günay' ve Başak Gümülcinelioğlu'nun ise 'Jale Giraylı' karakteriyle kameralar karşısına geçtiği dizinin yapımcılığını ise Cemil Cengiz üstleniyordu.

Kaynak:haber7.com

Kaynak:Haber Merkezi