Zamlı promosyonda yeni dönem! Garanti BBVA emekli promosyonunu güncelledi

Zamlı promosyonda yeni dönem! Garanti BBVA emekli promosyonunu güncelledi
Maaşını Garanti BBVA'ya taşıyacaklara zamlı promosyon ödenecek

Garanti BBVA, emeklilere yönelik promosyon programını güncelledi ve artık maaşını Garanti BBVA'ya taşıyan emeklilere zamlı promosyon ödeneceğini duyurdu. Yapılan güncelleme ile birlikte emeklilerin maaşlarını Garanti BBVA'ya taşımaları durumunda daha yüksek promosyon avantajlarından faydalanabilecekleri belirtildi.

Bu güncelleme ile birlikte Garanti BBVA, emeklilere sunduğu finansal destek ve avantajları daha da artırarak, müşterilerinin mali durumlarına katkıda bulunmayı hedefliyor.

garnati-bbva-emekli.jpg

  • Garanti BBVA’da emekli maaşı 10.000 TL’ye kadar olan emeklilerimize 6.250 TL, 10.000 – 15.000 TL arasında olan emeklilerimize 10.000 TL, 15.000 – 20.000 TL arasında olan emeklilerimize 12.500TL ve 20.000 TL ve üstünde olan emeklilerimize 15.000 TL tutarında nakit promosyon avantajı sunulmaktadır. Emekli promosyon avantajından 01 Mayıs – 31 Mayıs 2024 tarihleri arasında gelir veya aylıklarını 3 yıl süre ile Garanti BBVA’dan almayı taahhüt eden emekli müşterilerimiz yararlanabilir.
  • Emeklilik promosyonu ödemesinin müşteri hesabına aktarılması ile taahhüt süresi başlar.
  • Emeklilere promosyon ödemeleri SGK tarafından belirlenen koşullar çerçevesinde gerçekleştirilir.
  • Birden fazla emekli maaşı ödemesi alan müşterilerimiz emekli promosyon talebinde bulunduğunda emekli maaşlarının toplamı dikkate alınır ve tek bir promosyon ödemesi yapılır.
  • Emekli promosyon ödemeniz Emekli Bankacılığı Promosyon Taahhütnamesi’ni imzalamanızın ardından Garanti BBVA’ya ilk maaşınızın yatmasına istinaden ilk 3 iş günü içinde yapılır. Promosyon ödemesine konu olan maaş için taahhüt süresi içinde banka değişikliği yapılamaz.

İlgili Haberler

Kaynak:Haber Merkezi