Konya’daki Zincir Market’ten Açıklama Geldi! Yeni Şubeler Yolda…

Konya’daki Zincir Market’ten Açıklama Geldi! Yeni Şubeler Yolda…
5 mağazasını Migros'a satan Kent Gross Market Zinciri’nden açıklama geldi. Kapanacağı söylenen firma yaptığı açıklamada yeni şubelerin müjdesini verdi.

İşte o açıklama:

“Değerli müşterilerimiz, çalışma arkadaşlarımız, sektör paydaşlarımız ve tedarikçilerimiz; Şirketimizin verimlik çalışmaları kapsamında geçtiğimiz dönemde aldığı kararlar sonucu bazı mağazalarımızın satışı konusunda bir süredir Migros Ticaret A.Ş ile yürüttüğü çalışmaları nihayete ermiştir. Öncelikle Altı (6) adet mağaza için başlanan süreç yapılan görüşmeler ve tamamlanan anlaşmalar sonucunda beş (5) adet mağazanın kiracılık haklarının ve sabit kıymetlerinin satışı yapılarak tamamlanmıştır.

Şirketimiz, Migros Ticaret A.Ş’ye satışı tamamlanan Beş (5) mağazasının dışında kalan Üç (3) mağazası ile ticari faaliyetlerine devam etme kararlığındadır. Bu kapsamda, içinde bulunduğumuz sektör dinamikleri ve tüm dünyada yaşanan istihdam sorunları nedeniyle fayda analizlerini dikkate alarak daha verimli çalışmalarla gerek mevcut gerekse açmayı planladığımız büyük metrekareli mağazalarımızda; zengin ürün çeşitliliğine sahip, ulaşım kolaylığı ve otopark rahatlığı sağlanan, konforlu alış veriş alanları ile uygun fiyat avantajını sunarak faaliyetlerimizi sürdürmeye devam edeceğiz.

Bu çerçevede dün olduğu gibi bugün de müşterilerimiz, çalışma arkadaşlarımız, sektör paydaşlarımız ve tedarikçilerimizin destekleri ile daha heyecanlı ve azimli bir şekilde çalışmalarımızı sürdüreceğimizi saygılarımızla beyan ederiz.”

Kaynak:Haber Merkezi