Ziraat Bankası'ndan Emeklilere Müjde: Emekli Promosyonlarına Zam Geldi!

Ziraat Bankası'ndan Emeklilere Müjde: Emekli Promosyonlarına Zam Geldi!
Ödemeler güncellendi. Ziraat Bankası tarafından ödenen emekli promosyonu zamlandı

Türkiye'nin köklü finans kuruluşlarından Ziraat Bankası, emekliler için sevindirici bir haberi duyurdu. Banka tarafından yapılan açıklamaya göre, emeklilere ödenen promosyon miktarlarında artışa gidildi.

Bu gelişme, milyonlarca emekli vatandaşımız için ekstra bir gelir fırsatı anlamına geliyor. Mayıs ayında yapılacak olan promosyon ödemeleriyle birlikte, emeklilerimiz zamlı promosyonlarını almaya başlayacaklar.

Zam Oranları ve Yeni Promosyon Miktarları:

SGK (Emekli Sandığı, SSK, Bağ-Kur) emekli maaş ödemelerini Bankamız aracılığı ile alan müşterilerimize 12.000 TL’ye varan promosyon ödemesi imkanı sunulmaktadır.

3 yıllık peşin promosyon ödemesi yapılmaktadır. Müşterilerimizin 2022 yılına ilişkin devam eden promosyon tutarlarını iade etmeden başvuruları alınabilecek olup, 2024 promosyon ödemesi yapılırken önceki döneme ilişkin iade tutarı sistemsel olarak mahsup edilecektir.

Emekli aylıklarını Bankamız aracılığı ile alan müşterilerimizin promosyon ödemesinden faydalanabilmesi için maaş ödemelerini 3 yıl boyunca Bankamız aracılığı ile alacaklarına dair başvuruda bulunmaları yeterlidir.

images.jpg

Bankamızdan birden fazla emekli maaş ödemesi alan müşterilerimiz için, ödenecek promosyon tutarı; maaş tutarları toplamına göre hesaplanmaktadır.

Promosyon ödemesine ilişkin başvurularınızı;

  • Şubelerimiz,
  • İnternet Şubemiz,
  • Ziraat Mobil,
  • ATM'lerimiz,
  • SMS
  • Müşteri İletişim Merkezimiz

aracılığı ile yapabilirsiniz.

4757'ye "PRO" yazıp bir boşluk bırakıp "TC Kimlik Numarası"nı yazarak SMS gönderen müşterilerimiz, Müşteri İletişim Merkezimiz tarafından aranarak onayları alınmaktadır.

Detaylı bilgi için 0850 220 00 00 Müşteri İletişim Merkezimiz ile görüşebilirsiniz.​​

İlgili Haberler

Kaynak:Haber Merkezi